suchonice suchonice

15. 4. Anastázie

Zítra: Irena
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Aktuality v okolí > Materiální sbírka pro maminku se čtyřmi dětmi

Materiální sbírka pro maminku se čtyřmi dětmi



Datum konání:
1.3.2024
Datum ukončení:
30.4.2024

Prosíme o pomoc všechny, komu není lhostejný život druhých. Rozhodli jsme se, jako MAS Hanácké Království, pomoci mamince se čtyřmi dětmi, která se nenadále ocitla v nepříjemné životní situaci.

Maminka žije sama se čtyřmi dětmi, kdy nejmladšímu je pouhý měsíc. Další dvě děti navštěvují základní školu a poslední mateřskou školu. Děti jsou velmi šikovné a maminka pro ně dělá maximum, ale z jednoho příjmu se postarat o čtyři děti není jednoduché. 

Budeme rádi, když se k naší materiální sbírce připojíte. Chceme mamince poskytnout konkrétní materiální pomoc – oblečení, kosmetiku, pleny apod. Je jedno, jestli donesete jednu jedinou věc nebo celou tašku oblečení třeba po vašich dětech. Každá pomoc se počítá a nikdo z nás neví, kdy pomoc budeme potřebovat právě my...

Pomoci můžete v konkrétní dny, které jsou vypsané na letáčku nebo se můžete obrátit na naši sociální pracovnici a domluvit se přímo s ní. 

Kontakt: Tereza Říhová (rihova@hanacke-kralovstvi.cz, mob. 776 878 685) 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů