suchonice suchonice

Fulltextové vyhledávání

2. 7. Patricie

Zítra: Radomír
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na Živé pasti a Vyznání růžím

Pozvánka na Živé pasti a Vyznání růžímDatum konání:
2.6.2022
Datum ukončení:
26.6.2022

Flora Olomouc zve všechny občany na výstavu masožravých rostlin Živé pasti, která se koná od 2. do 12. června ve sbírkových sklenících a současně na festival a výstavu Vyznání růžím, která bude od 24. do 26. června v rozáriu Olomouc na třídě 17. listopadu. Letos rozárium oslaví 50 let od založení, proto se bude jednat o mimořádnou akci. 

 

Živé pasti:

Od 2. do 12. června se ve sbírkových sklenících na Výstavišti Flora Olomouc koná výstava masožravých rostlin Živé pasti. Její součástí bude i prodej rostlin. Zvýhodněné vstupenky jsou již k dostání na webu Výstaviště Flora Olomouc. 

Více informací na odkazu: https://www.flora-ol.cz/akce/zive-pasti

živé pasti.jpg

Vyznání růžím:

Od 24. do 26. června se u příležitosti 50. výročí rozária Olomouc koná festival a výstava Vyznání růžím. Součástí bude bohatý program pro děti, hudební vystoupení, floristické show i tradiční trhy. Vyznání růžím proběhne v olomouckém rozáriu na třídě 17. listopadu. Zvýhodněné vstupenky jsou již k dostání na webu Výstaviště Flora Olomouc.

Více informací na odkazu: https://www.flora-ol.cz/akce/vyznanim-ruzim 

vyznání růžím .jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů